Kontakt

Kontakt

Kontakt

JD Kulej Sopot Sp. z o.o.
Oddział w Olsztynie

ul. Lubelska 40
10-408 Olsztyn
NIP 586-229-29-02

Dział handlowy

Wojciech Kowalczuk
Kierownik działu handlowego
Tel.: 89 534 29 29 wew 108
89 539 90 26 wew 108
89 533 46 06 wew 108
Tel. kom.: 600 800 105
E-mail: w.kowalczuk@kia.jdkulej.pl

Michał Chmieliński
Doradca handlowy klienta
Tel.: 89 534 29 29 wew 108
89 539 90 26 wew 108
89 533 46 06 wew 108
Tel. kom.: 600 800 104
E-mail: m.chmielinski@kia.jdkulej.pl

Łukasz Wełnicki
Doradca handlowy klienta
Tel.: 89 534 29 29 wew 108
89 539 90 26 wew 108
89 533 46 06 wew 108
Tel. kom.: 664 032 834
E-mail: l.welnicki@kia.jdkulej.pl

Maciej Walerianowicz
Doradca klienta ds. samochodów używanych
Tel.: 89 534 29 29
89 539 90 26
89 533 46 06
Tel. kom.: 784 024 284
E-mail: m.walerianowicz@kia.jdkulej.pl

Kredyty ubezpieczenia

Anna Burek
Specjalista ds.sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeń, Kasjer
Tel.: 89 534 29 29 wew 104
89 539 90 26 wew 104
89 533 46 06 wew 104
Tel. kom.: 600 800 107
E-mail: a.burek@kia.jdkulej.pl

Serwis

Łukasz Szlak
Kierownik serwisu mechanicznego
Tel.: 89 534 29 29 wew 104
89 539 90 26 wew 104
89 533 46 06 wew 104
Tel. kom.: 784 982 024
E-mail: l.szlak@kia.jdkulej.pl

Anna Burek
Recepcja serwisu
Tel.: 89 534 29 29 wew 104
89 539 90 26 wew 104
89 533 46 06 wew 104
Tel. kom.: 784 982 024
E-mail: a.burek@kia.jdkulej.pl

Piotr Ruszczyk
Doradca Serwisowy Klienta
Tel.: 89 534 29 29 wew 104
89 539 90 26 wew 104
89 533 46 06 wew 104
Tel. kom.: 662 026 307
E-mail: p.ruszczyk@kia.jdkulej.pl

Części zamienne

Tomasz Borowy
Doradca klienta ds. sprzedaży części zamiennych
Tel.: 89 534 29 29 wew 105
89 539 90 26 wew 105
89 533 46 06 wew 105
Tel. kom.: 604 214 664
E-mail: t.borowy@kia.jdkulej.pl

Tomasz Borowy
Doradca klienta do spraw sprzedaży
Tel.: 89 534 29 29 wew 105
89 539 90 26 wew 105
89 533 46 06 wew 105
Tel. kom.: 604 214 664
E-mail: t.borowy@kia.jdkulej.pl

Części zamienne - hurt

Mariusz Smoderek
Przedstawiciel ds. sprzedaży części zamiennych
Tel. kom.: 572 570 032
E-mail: m.smoderek@jdkulej.pl

Naprawy powypadkowe

Jarosław Całkowski
Kierownik działu blacharsko – lakierniczego
Tel.: 89 534 29 29 wew 106
89 539 90 26 wew 106
89 533 46 06 wew 106
Tel. kom.: 600 466 599
E-mail: j.calkowski@kia.jdkulej.pl

Agnieszka Urban-Andrzejczak
Doradca klienta ds. blacharsko – lakierniczych
Tel.: 89 534 29 29 wew 106
89 539 90 26 wew 106
89 533 46 06 wew 106
Tel. kom.: 666 024 524
E-mail: a.urban@kia.jdkulej.pl